Günün Tarihi:8 Temmuz 2020

Töre’den Alemdar’a ziyaret


Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere ile birlikte Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti.

Teşekkür

Töre, ziyarette Başkan Alemdar’a eğitim noktasında yapmış olduğu çalışmalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederken Başkan Alemdar ise Töre’nin bilgi, tecrübe ve azmiyle ilimize değer kattığını belirtti. Alemdar, “Çocuklarımız bu toplumun, geleceğimizin harcıdır. Manevi değerlerimize sahip çıkan, bilgi ve birikimi ile Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesine çıkartacak olan gençlerimizdir. Onlara her noktada güveniyoruz. Onların erdemli bireyler olmaları ve kendilerini geliştirmeleri adına tüm çalışmalarda seve seve yer alırız” dedi.

Geleceğimiz

Alemdar, “Bu bağlamda 2014 yılında hayata geçirdiğimiz Serdivan Çocuk Akademimizde, geleceğin mimarları olan gençlerimize kültürel değerlerimizi aktarmanın yanı sıra onları akademik ve bilimsel açıdan da besliyoruz. Tekrar ifade etmek isterim ki belediyemizin edindiği bu misyon doğrultusunda çocuklarımızın eğitimi için yapılacak her türlü çalışmada kurumlarla ortak hareket etmeye ve geleceğimiz olan çocuklarımızı desteklemeye hazırız” şeklinde konuştu. 

10 Kasım 2017 , Cuma Bu haber toplam 672 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU