Günün Tarihi:7 Temmuz 2020

Yeni projeler konuşuldu


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti. Toçoğlu ve Öztürk yeni proje ve yatırımlar üzerine konuştular.

Ortak düşünce

Erenlerin çevre ve şehircilik alanında örnek projelere imza attığını belirten Başkan Toçoğlu, ‘‘Altyapı yatırımlarımızla içme suyu hatları ve şebekeleri yenileniyor. Erenler’in içme suyu kalitesini inşallah en kısa sürede uzun yıllar güvence altına almış olacağız. Erenler Belediyesinin Kentsel Dönüşüm Projesi gibi şehir ekonomisine,  insanlarına katkı sağlayacak ve aynı zamanda çevre doğa ve şehrin geleceğini düşünen çalışmaları takdir ediyor destekliyoruz. Ortak düşünce ile bu konuda toplumsal şuur oluşturarak hep birlikte hareket edeceğiz’’ dedi.

Omuz omuza

Başkanı Toçoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, ‘‘Ortak düşünce ile hareketle amacımız İlçemizi Sakarya ile birlikte rol model bir şehir olmasıdır. Amaç ve hedefimiz halkımızın modern bir kentte yaşamanın huzuruna varması için her türlü yatırım ve çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte omuz omuza istişare ederek yürütmektir. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” diye ifade etti. 

11 Kasım 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 624 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU