Günün Tarihi:6 Aralık 2021

50 yıl yeter


Büyükşehir Belediyesi Hendek’e yeni mezar yeri tahsis etti. Bu yeni mezar yeri sayesinde 50 senelik mezarlık ihtiyacı karşılanacak.

Yeni mezarlık

Hendek’te bulunana mezarlıkların dolması üzerine artık yetmeyecek duruma geldi. Mezarlıkların yetmemesi  ise Hendekliler için  artık büyük bir sorun haline gelmişti. Bu sorun karşısında halkın yeni mezar yeri talebinde bulunması ile Büyükşehir Belediyesi yeni mezar yeri tahsis etti.   Büyükşehir Belediyesi Şehir Mezarlıklar Müdürü ve Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun da ilgilenmesi üzerine Hendek’e yeni tahsis edilen mezar yeri yaklaşık 50 senelik mezarlık ihtiyacını karşılayacak. Hendek halkının ihtiyacı karşılansın diye yeni mezarlık olarak Yeşilköy ve birçok köyleri bağlayan yol üzerinde 90 dönüm mezarlık yerleri belirlendi. 

13 Kasım 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 805 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU