Günün Tarihi:24 Eylül 2020

21 Haziran dolu dolu


2017-2018 eğitim-öğretim yılı başında yeni binasında eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden 21 Haziran Ortaokulu’nda göreve başlayan yeni Müdür Tayfun Yılmaz ve öğretmen kadrosu en iyi eğitim için çalışıyor.

Okul Müdürü Yılmaz, “Okulumuzda görevli 2 müdür yardımcısı ve 48 öğretmenimiz görevini en iyi şekilde yapmaktadır. Okulumuzun eğitim kadrosu geçmiş yılların vermiş olduğu tecrübeyle okulumuzun tüm alanda gelişimine ve ilerlemesine katkılarını sunmaktadırlar. Okulumuz eğitim öğretimde olduğu kadar sosyal ve kültürel çalışmalarda önemsemektedir. Bununla ilgili olarak öğrencilerimiz İl Orman Müdürlüğü ile ortaklaşa öğrencilerin tabiat farkındalığını artırmak adına poyrazlar tabiat parkına gezi düzenlemişlerdir. Bundan sonraki süreçte de her türlü imkân ve fırsat değerlendirilerek okulumuzun ve velilerimizin gelişimine katkı sağlanmaya çalışılacaktır” dedi.

16 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 746 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU