Günün Tarihi:5 Aralık 2021

‘Kimsenin arka bahçesi değiliz’


Teşkilatlanma çalışmalarının hızla devam ettiğini ifade eden BBP İl Sekreteri Erenler İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, “Alperenler olarak önümüzdeki seçimlerde inşallah güzel sonuçlar alacağız. Bunun içinde tabi ki geceli gündüzlü çalışacağız. İnşallah bu seçiml

‘Kendi imkanlarımız’

Mütevazi bütçelerle devlet yardımı olmadan kendi imkan ve olanakları ile Sakarya’nın her yerinde seçimlere katılacaklarını ifade eden Yılmaz, “Sakarya’yı yönetmeye talip olan kadrolarıyla önümüzdeki seçimlerden zaferle çıkacağız. BBP hiç kimsenin sıçrama partisi değildir. Hiçbir zamanda olmayacaktır. Değişik zamanlarda, çeşitli dönemlerde özellikle seçim dönemlerinde ismi en çok kullanılan şu partiye bu partiye destek verecekler gibi söylemler çıkartarak, bunları kasıtlı yayarak halkımızın kafasını bulandırmaya çalışanlar maalesef yine iş başındalar” diye konuştu.

Millet için

Yılmaz, “Bizler vatan millet söz konusu olduğunda üzerimize düşen neyse yaptık yapmaya da hazırız. 15 Temmuz ve referandum en yakın örneklerinden biridir lakin kimse durgun suyu bulandırmaya çalışmasın biz kimsenin arka bahçesi olmadık olmayacağız da. Zamanı vakti geldiğinde o günkü şartlar neyi gerektiriyorsa şahsi düşünceler fikirler biryana sadece ve sadece vatan millet için gereken yapılır gerisi teferruattır” ifadelerini kullandı.

Daha yükseğe

Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun dava arkadaşları olduklarını ifade eden Yılmaz, “Emanetimizin yılmaz bekçisiyiz. Şu böyle bilinsin ki bizlerde dönek olmaz. Sakarya'da tek amacımız partimizin bayrağını belediyeler de dalgalandırmaktır. Bundan başka bir gayemiz yok. Bugünden itibaren 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için aralıksız çalışmaktır. Önümüzdeki seçimde de başarılı bir performansla teşkilatımızla arkadaşlarımla çalışarak BBP bayrağını daha da yükseklere dikeceğimize eminim” dedi.

’Kapımız açık’

Yılmaz, “Ebedi liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun bayrağını ve davasını bir adım daha ileriye götürmek için bizlerle birlik olmak isteyen, görev almak isteyen tüm Sakaryalılara kapımız açıktır. İl, ilçe, alperen ocakları, kadın kolları herkese göre yerimiz görevimiz hazırdır. Sizler yeter ki ‘Bizde varız’ deyin yola çıkmak bizden zafer Allah’tandır” dedi.

17 Kasım 2017 , Cuma Bu haber toplam 707 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU