Günün Tarihi:4 Ağustos 2020

Balkanlıoğlu’ndan Arakan’a yardım eli


Arakan için yardım kampanyasına verdiği destek nedeniyle Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun eşi Esma Balkanlıoğlu’nu ziyaret eden Yavuz ve Bağcı çalışmalara desteğinden dolayı Balkanlıoğlu’na teşekkür etti. Balkanlıoğlu, “Her zaman destekçi olacağız” dedi.

Ziyaret

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubeleri Kadın Komisyonlarınca Sakarya İHH Hanım Komisyonu ile ortak olarak organize edilen Arakan için yardım kampanyası büyük ilgi görüyor. Eğitim-Bir-Sen 1 ve 2 Nolu Sakarya Şubeleri Kadın Komisyonları Başkanları Hayrunnisa Yavuz ile Özlem Bağcı öncülüğünde İHH ortaklığıyla düzenlenen yardım kampanyası kapsamında SAKVA’da çorba ikramı programı için okul ve makam ziyaretleri devam ediyor.

Müslümanların sınav

Kampanyaya destek ziyaretleri kapsamında Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun eşi Esma Balkanlıoğlu’nu ziyaret eden Yavuz ve Bağcı çalışmalara desteğinden dolayı Balkanlıoğlu’na teşekkür etti. Esma Balkanlıoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Arakan’da yaşanan zulmün görmezden gelinemeyeceğini ve tüm Müslümanlar için bir sınav olduğunu ifade etti. Sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek yaptığı bu tarz çalışmaları takdire şayan bulduğunu söyleyen Balkanlıoğlu, “Her zaman destekçi olacağız” diye konuştu.

İnsani görev

Kampanya kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü de ziyaret eden Eğitim-Bir-Sen Kadın Komisyonları İl Müdürü Mutlu Işıksu’ya çalışmalara katkılarından dolayı teşekkür etti. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Eğitim-Bir-Sen ve İHH kadın komisyonlarına teşekkür ederek, “Bu tür çalışmalara destek vermek insani bir görevdir” dedi. Eğitim-Bir-Sen ve İHH ortaklığında bugün 09:00 ile 12:00 arasında Arakan yararına düzenlenecek olan çorba ikramına tüm Sakaryalıları davet ederek yardımların program girişinde de yapılabileceği ifade edildi. 

18 Kasım 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 1411 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU