Günün Tarihi:17 Ocak 2021

Anne adayları eğitimde


Serdivan Belediyesi tarafından anne adaylarına gebelik, doğuma hazırlık ve doğum sonrası neler yapılacağı hakkında geniş bilgi verildi.

Bilinçlendiler 

Serdivan Belediyesi Düğün Salonu'nda uzman psikolog, ebe, hemşire ve diyetisyen eşliğinde verilen eğitimde anne adaylarına gebelik, doğuma hazırlık ve doğum sonrası dönem (lohusalık) başta olmak üzere merak edilen birçok konuda önemli bilgiler aktarıldı. Eğitimde, anne adaylarının yaşayabileceği genel sorunlar, bebekle anne-baba arasında sözsüz iletişim, doğuma hazırlık, doğum sonrası kadın sağlığı, bebek bakımı, anne beslenmesi, bebek masajı gibi konularda sunumlar yapılırken anne adaylarının yönelttiği sorular da cevaplandı.

Memnuniyet

Doğum, anne ve çocuk bakımı konularında merak ettikleri tüm soruları, eğitim boyunca konunun uzmanlarına sorma imkanı bulan anne adayları, bebek banyosu, göbek bakımı, bebeklerin giyimi gibi konularda uygulamalı olarak bilgilendirildi. Anne adayları, eğitimden duydukları memnuniyeti dile getirirken, eğitimciler de anne adaylarına sağlıklı bir doğum geçirmeleri temennisinde bulundu. 

20 Kasım 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 571 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU