Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Yürü ve dinç ol


Akyazılılar ‘Dinç kalmak için sende yürü’ sloganı ile başlatılan doğa yürüyüşleri kapsamında Acelle Yaylası’ndan Sultanpınar Yaylası’na yürüdü.

Sağlık için

Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve İlçe Spor Müdürü Adem Altun tarafından  sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında sağlıklı olmak, dinç kalmak için sende yürü dediler. Akyazı Yaylaları Doğa Yürüyüşleri ile şenleniyor” sloganı ile başlatılan doğa yürüyüşleri devam ediyor. Akyazı Kaymakamlığı, Akyazı Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Akyazı Yaylalarına Doğa yürüyüşleri etkinliği kapsamında bu hafta Acelle Yaylası’ndan Sultanpınar Yaylası’na ve Sultanpınar Yaylası’ndan tekrar Acelle Yaylası’na doğa yürüyüşü yapıldı.

Doğayla içiçe

Yürüyüş için gerekli olan tüm ön hazırlıklarının tamamlayan Akyazı Kaymakamlığı, Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Spor Müdürlüğü Acelle Yaylası’ndan başlayan doğa yürüyüşüne katılmak isteyenler için Akyazı Belediyesi önünden araç kaldırıldı. Doğa ile iç içe bir gün geçiren katılımcılar dökülen yaprakların arasında temiz havanın tadını çıkardı. 

20 Kasım 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 684 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU