Günün Tarihi:26 Ekim 2020

‘Öğretmenlik sevda işidir’


24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, öğretmenliğin bir sevda işi olduğuna, hikmet ve sabır gerektirdiğini ifade etti.

Azim

Alemdar, “Geleceğimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, son derece kutsal bir görevi yerine getirmektedir. Köklerimizden gelen vicdan,  fedakârlık, adalet, iyi niyet gibi insani değerlerin yanı sıra eğitim ve bilim sevgisini çoğaltma, kuşaklara aktarma arzusuyla memleketimizin her köşesinde azimle çalışan öğretmenlerimiz hiç kuşkusuz geleceğimizi inşa ediyor” dedi.

Görev aşkı

Görev aşkıyla hizmet eden öğretmenlerimizin geçmişi ile bağını koparmamış, kültürel değerlerine sahip çıkan, merak ve ilgi sahibi, yeni nesiller inşa edeceğine dair inancının tam olduğunu belirten Alemdar sözlerine şu şekilde devam etti; “Öğretmenlik sevda işidir, hikmet ve sabır gerektirir. Bu noktada gerekli özveriyi göstererek çocuklarımızı yarınlara hazırlayan eli öpülesi öğretmenlerimiz bizim için bir gün değil her gün değerlidir. Bu duygularla tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” 

24 Kasım 2017 , Cuma Bu haber toplam 661 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU