Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Gerçek gibi tatbikat!


Adapazarı Belediyesi ve AKAD Eğitim Hizmetleri işbirliği ile Adapazarı Belediyesi’nde gerçekleştirilen ‘Yangın, Arama Kurtarma ve Tahliye’ tatbikatı çalışanların haberi olmadığı için gerçeği aratmadı.

Kurtarma

Adapazarı Belediyesinde 6331 sayılı “İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” gereği dün sabah saatlerinde ‘Yangın Arama, Kurtarma ve Tahliye’ tatbikatı gerçekleştirildi. Siren sesleri ile içerde çalışan tüm personel dışarı çıkartılarak içeride kalan yaralılar AKAD Eğitim Uzmanları Uğur Kabadayı ve Hakan Kurtul önderliğinde belediyede daha önce Acil Kurtarma Yardım Eğitimi almış gönüllü personel tarafından kurtarıldı.

Tespit yapıldı

Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, “Tatbikatta eksiklerimizi gördük. İyi olduğumuz yerleri de gördük bunların üzerinde çalışacağız en az hasarla; deprem, yangın gibi afetlerden kurtulmaya çalışacağız. Doğal afetlere karşı hazırlıklı olacağız. Tatbikattaki amaç deprem, yangın ve bunlar gibi doğal afetlerin tümüne karşı hazırlıklı olmak” dedi. 

25 Kasım 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 590 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU