Günün Tarihi:27 Ekim 2020

Örnek öğrenciler


Adapazarı Yenikent İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri kendi aralarında topladıkları paraları Arakan’a gönderdi.

3 bin 685 lira

Arakan’ da yaşayan Müslümanların yaralarını sarmak amacıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencileri tarafından başlatılan kampanya sonucu 3 bin 685 TL toplandı.

Teslim edildi

Okul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Ceyhun Karapınar, Okul Öğrenci Başkanı Abdurrahman Çelik ve Sosyal Yardımlaşma Kulübü üyesi öğrencileri İHH Sakarya Şubesi Başkanı Sabahattin Yılmaz’a makbuz karşılığı 3 bin 685 lirayı teslim ettiler.

Müdür kutladı

Okul Müdürü Erdal Erdem, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencilerinin başlattığı yardım kampanyasına destek veren tüm öğretmen, veli ve öğrencilerine teşekkür ederek, Kulüp öğrencilerini de bu örnek davranışlarından dolayı ayrıca kutladı. 

25 Kasım 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 731 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU