Günün Tarihi:20 Ekim 2020

Fevzi Bora güven tazeledi


AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı’nın 5. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede güven tazeleyen Feyzi Bora İlçe Başkanlığı görevine tekrardan seçildi.

Katılım

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı’nın 5. Olağan Kongresi’ne katıldı. Akyazı SGM’de gerçekleştirilen programda AK Parti MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa İsen, Ayhan Sefer Üstün, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, ilçe belediye başkanları, teşkilat mensupları ve çok sayıda davetli katıldı. Akyazı İlçe Başkanlığı görevine tekrardan Feyzi Bora seçildi.

Tek düşüncemiz hizmet

Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, “AK Partimiz özlenen, güçü ve müreffeh Türkiye’yi yeniden inşa ediyor. Kimsenin hayal edemediği atılımlara imza atıyor. AK Partimiz memleketimizin çehresini değiştiriyor. Bizim de Akyazı’ya hizmetten başka bir düşüncemiz yok. İnşallah bundan sonra da böyle olacak. Akyazı olarak girdiğimiz seçimlerde büyük başarılar elde ettik, etmeye de devam edeceğiz” derken Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, “Büyükşehir Belediyemizle birlikte Akyazı’da büyük projelere imza attık. Yolları yeniledik. Akyazı layık olduğu hizmetlerle buluşmaya devam edecek” diye konuştu.

Güçlü iktidar

Başkan Zeki Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçelere adalet ölçeğinde hizmetler sunuyoruz. Akyazı’da da önemli işlere imza attık. İnşallah hizmetlerimiz devam edecek. Her zaman ifade ediyorum; Hizmetlerin kalıcı ve sürdürülebilir olması için Ankara’da güçlü ve istikrarlı bir iktidarın olması gerekir. Önümüzdeki süreç bu anlamda çok önemli. 2019 seçimlerine odaklanmalıyız. Birlik ve beraberlik içerisinde partimiz ve ülkemiz için daha fazla çalışmalıyız. İnşallah birbirimize sahip çıkarak hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Bugün bu salonda olan coşku ve heyecan AK Parti’nin canlı ve diri siyasetinin en güzel örneklerindendir.”

‘Davamıza sarılmalıyız’

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Kongremiz hayırlı olsun. Gençlik ve kadın kollarımız da kongrelerine devam ediyor. Kongrelerimiz birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz katkı sağlıyor. Son 15 yılda kişi başına düşen milli gelir artarken kişi başına düşen sevgi, umut ve emek de arttı. Sadece hizmetlerimizi çoğaltmadık” dedi. Milletvekili Keşir, “Böyle dolu salonlarda hep heyecanlanıyorum. İlk günkü heyecanımı paylaşıyorum. Akyazı’da bir yenilenme ve tazelenme gerçekleştireceğiz. En büyük gücümüz kendimizi yenileyebilmemiz. Yenilenip bayrağı devreden arkadaşlarımız gönüller ordumuzu büyüttü. Gençlerimiz refahın ve ilerlemenin tanığı oldu. Gönlümüzü açarak davamıza sarılmamız gerekiyor. Önümüzdeki seçim sınavını tüm mazlumlar için vereceğiz. Bu davada alın teri olan herkese teşekkür ediyorum.”

Destek

Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, “Akyazı, iyilik hareketi dediğimiz bu davanın mayalandığı bölgedir. Belediyecilik hareketi olarak başladı ve dalga dalga bütün bölgeye yayıldı. Akyazı’nın bu davanın yürüyüşünde çok şerefli bir yeri vardır. İçinde bulunduğumuz şu bina bir vizyon projesidir. Böyle bir projeyi ortaya koymak için vizyon ve misyon gerekir. Bu bina AK Parti vizyonunun somut halidir. Yeni süreçte Akyazı’ya başarılar diliyorum. 2019’da tekrar büyük destek sunacağınıza inanıyor, bu gayretin devamını temenni ediyorum.”

Gece gündüz

MKYK Üyesi Uncuoğlu, “Partimizin bugünlere gelmesinde emeği olan tüm teşkilat mensuplarını selamlıyorum. Bugün hayal dahi edemeyeceğimiz güzellikler ve mücadeleler için Akyazı tüm teşkilatıyla gece gündüz demeden çalıştı. Davamız için ne yapabilecekleri konusunda dertlendi. İnanıyorum ki bu teşkilatımızın tüm kademeleri yol arkadaşlarını kucaklayarak 2019’daki önemli seçimlerde büyük bir destek gösterecek ve tüm Türkiye’ye örnek olacak. Büyüyen ve gelişen bu davada herkesi birleştiren, derdiyle dertlenen bir yönetimiz daha çok çalışarak tesis edecek. Çok şükür Akyazı davasına sahip çıkıyor. İnşallah hep birlikte daha güçlü yol alacağız.”

Fevzi Bora Başkanlığında Yönetim Listesi

Bilal Türker

Fatih Boztepe

Fatih Kır

Halit Kaymak

Hasan Bayraktar

Hüseyin Düzcan

İradet Başer

Mesut Ekrem

Mustafa Karahasan

Mustafa Karakum

Nursel Ünal

Osman Öztürk

Özgür Özmen

Sevim Serpil Eroğlu

Süleyman Yıldırım

Talip Boğaz

Turan Hikmet

Yusuf Çokal 

26 Kasım 2017 , Pazar Bu haber toplam 912 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU