Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Oy oranı 50+1 olmalı


AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı’nın 6. Olağan Kongresi’nde konuşan AK Parti İl Başkanı Kılıç, “Hemşehrilerimizin mutluluğu için daha büyük hizmetler gerekiyor. 50+1 oy oranına sahip olmamız gerek” dedi.

Selim başkan

Karapürçek Kongre Salonu’nda gerçekleştirlen kongrede AK Parti MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Prof. Dr. Mustafa İsen, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti eski Milletvekili Ali İnci, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, teşkilat mensupları ve çok sayıda katılımcı yer aldı. AK Parti Karapürçek İlçe Başkanlığı’na yeniden Cemalettin Selim seçildi.

Özverili çalışma

Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim, “AK Parti Karapürçek teşkilatı olarak hemşerilerimizle irtibatımızı hiç kesmedik. Engelli ve yaşlılarımıza ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli destekler verdik. İlçemizde gerçekleştirdiğimiz özverili çalışmalarla üye sayımızı 3 bine yaklaştırdık” derken Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, “Kongremiz hayırlı olsun. Büyükşehir ve ilçe belediyesi olarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Kısa süre içerisinde her şey çok güzel olacak. Yeni yönetimimize başarılar diliyoruz” dedi.

33 milyonluk yatırım

Başkan Zeki Toçoğlu, “Kararpürçek altyapısı olmayan ilçelerimizden biriydi. Büyükşehir Belediyesi olarak bu konuda bir şeyler yapmak için adım attık. 33 milyonluk yatırımla ilçemizin altyapısını yeniliyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde Karapürçek çok güzel bir hal alacak. İlçe belediyemizle olan iyi diyalogumuz işlerimizin önünü açtı ve çalışmalarımıza hız kazandırdı. İlçemizin uzun yıllardır gündeminde olan Karapürçek’e giriş yolunun genişletilmesi hususu da Milletvekillerimizin destekleriyle başladı. Kongrenin hayırlı olmasını diliyor, yeni yönetimimize başarılar temenni ediyorum.”

Çalışma zamanı

Milletvekili Üstün, “Zaman çok hızlı geçiyor. 2001 yılında Hasan Ali Çelik’le Karapürçek’e gelmiştik. Allah razı olsun sizler her daim AK Parti’yi desteklediniz. Her koşulda ve durumda Cumhurbaşkanımızın arkasında durdunuz. İnşallah Karapürçek, sanayisiyle, eğitim alanlarıyla, tarımıyla gelişmeye devam edecektir. Şimdi daha fazla çalışma zamanı. İnşallah Karapürçek örnek bir çalışma azmiyle örnek olacaktır.”

Mücadele

İl Başkanı Kılıç, “Geride kalan 15 yılda yapılan hizmetlere baktığımız zaman bütün alanlarda çıtanın yükseldiğini görüyoruz. Bu doğrultuda toplumun beklentileri de yükseldi. Artık hemşehrilerimizin mutluluğu için daha büyük hizmetler gerekiyor. 50+1 oy oranına sahip olmamız gerek. Toplumun çıtası ve oy oranı yükseldi. Bize düşen daha fazla çalışmaktır” dedi.  İl Koordinatörü Keşir, “Öncelikle Büyükşehir Belediyesi’nin ve Karapürçek Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirmiş olduğu hizmetler dolayısıyla teşekkür ediyorum. Partimiz bugünlere gelene kadar birçok olay yaşadı” dedi.  

26 Kasım 2017 , Pazar Bu haber toplam 764 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU