Günün Tarihi:21 Ocak 2021

‘Daha çok çalışmalıyız’


“Muhtarlarla İstişare Toplantısı” kapsamında Pamukova muhtarları ile bir araya gelen Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Devletimizin kalkınma ve diğer hizmetlerle ilgili çok büyük planları Bunun için bizim de çok çalışmamız ve yapılan tüm hizmetleri takip etmemiz

Sorunlar

Kaymakam Recai Karal’dan ilçedeki çalışmalar hakkında brifing alan Vali Balkanlıoğlu, daha sonra toplantı salonunda Pamukovalı muhtarlarla buluştu. Vali Balkanlıoğlu başkanlığında yapılan ve muhtarlarla il-ilçe yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıda muhtarlar mahallelerindeki sıkıntıları dile getirirken, ilgili yöneticiler de sorunların çözümü için yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Büyük planlar

Devletimizin kalkınma ve diğer hizmetlerle ilgili çok büyük planları olduğunu belirten Vali Balkanlıoğlu, “Dünyadaki bütün gelişmeler bizleri de yakından ilgilendiriyor. Devletimiz artık dünyada söz sahibi bir ülke olarak en ücra köşelerde bile faaliyetlerini ve hizmetlerini arttırarak devam ettiriyor. Bunun için bizim de çok çalışmamız ve yapılan tüm hizmetleri takip etmemiz gerekiyor. Bu konuda en iyi takibi yapabilecek kişiler sizlersiniz. Sizlerin vatandaşlardan gelen tüm talep ve sorunları değerlendirip bizlere ve ilgili kurumlara ulaştırması gerekiyor. Eğitim, sağlık, altyapı, içme suyu, ulaşım her ne konuda olursa olsun sıkıntılar bize iletildiğinde, ilgili kurumlar bu talepleri değerlendirerek yatırım programına dâhil edeceklerdir” dedi.

Birlikte olunmalı

Toplantı sonrası Pamukova Belediyesini de ziyaret edip Başkan Cevat Keser’den yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, tarıma elverişli topraklarıyla meyve ve sebzenin bol olduğu, yeşillikle Sakarya Nehri’nin muhteşem bir uyumla bütünleştiği Pamukova’yı çok beğendiğini ifade ederek bu güzellikleri korumak ve yaşatmak için herkesin birlikte hareket etmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

29 Kasım 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 618 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU