Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

AGD İlçe Başkanları toplandı


Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi tarafından, Sakarya’da bulunan 16 ilçenin AGD temsilcileriyle toplantı gerçekleştirildi.

Fethi programı

AGD Sakarya Şube Başkanı Hasan Zengin, şube yönetim kurulu ve ilçe başkanlarının katılım sağladığı toplantıda 43. çalışma dönemi genel faaliyetleri ve aktif süreçte devam Efendimizin İzinde Siyer-i Nebi yarışması ile alakalı istişarelerde bulunuldu. Her sene gerçekleştirilen yarışmanın bu sene de başarıyla gerçekleştirilebilmesi için gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Yarışma haricinde Mekke’nin Fethi programı ile alakalı da ön hazırlıkların başlatılması için tüm ilçe başkanlıklarına talimat verildi.

Eş zamanlı

AGD Sakarya Şube Başkanı Hasan Zengin, “Sakarya merkezinde olduğu gibi tüm ilçelerde de çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz. Önümüzde önem arz eden bir yarışma ve Mekke’nin Fethi programı var. Siyer-i Nebi yarışmasının hatasız bir şekilde tüm ilçelerimizde gerçekleştirilebilmesi için hem şube yönetimimiz hem de ilçe temsilciliklerimiz gayret gösteriyor. İnşallah 16 Aralık Cumartesi günü yarışmamızı tüm Türkiye’de ve Sakarya ilimizde eş zamanlı olarak gerçekleştireceğiz” dedi.

Tüm ilçeler

Zengin, “Bunun haricinde de Mekke’nin Fethi programının 16 ilçemizde gerçekleştirebilmek için gerekli ön çalışmayı başlattık. Geçtiğimiz senelerde ana programı il merkezimizde ve bazı ilçelerimizde gerçekleştiriyorduk. Bu sene Mekke’nin Fethi programını tüm ilçelerimize yaymayı hedefliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu toplantı faaliyetlerimiz için çok önem arz ediyor, inşallah hayırlara vesile olur” ifadelerini kullandı. Toplantı yemek programıyla beraber sona erdi.

30 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 661 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU