Günün Tarihi:29 Mart 2020

Yar adaylığını açıkladı


CHP Adapazarı İlçe Örgütü’nün 10 Aralık’ta yapılacak olan kongresi öncesinde başkanlığa adaylığını açıklayan dördüncü isim Avukat Elif Yar oldu. CHP İl Başkan Yardımcısı olan Yar bu görevinden istifa ederek dün başkanlığa aday olduğunu ifade etti.

Temel görev

İlçe binasında düzenlenen basın toplantısına Elif Yar’ın yanı sıra İl Başkanı Ayça Taşkent, Adapazarı İlçe Başkanı İlker Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Emel Bircan, partililer ve basın mensupları katıldı. Sakarya’nın Türkiye’deki siyaseti belirlemek açısından çok önemli bir il olduğunu belirterek sözlerine başlayan Başkan Adayı Elif Yar, “ Adapazarı İlçe ise gerçek anlamda bir merkez. Ankara’daki siyaseti belirleyen asıl olarak yereldir. Şu andaki iktidarın toplumun farklı bireylerine, kültürlerine, fikirlerine kapıları tamamen kapatmış bir siyaset izlemekte olduğudur. Burada bana göre CHP olarak bize düşen en temel görev, bu farklı seslerin merkeze ulaşmasını sağlamaktır. Yerelde onların ihtiyaçlarını görmek, duymak, anlamak ve çözüm üretmektir” şeklinde konuştu.

Sorunlar

Partinin kapılarının herkese açık olduğunu ifade eden Elif Yar, “ eğer bu görev bana verilirse, herkse ihtiyaç duyduğu anda gerek partide görevli arkadaşlarımla görüşebilecek gerekse bana her zaman ulaşabilecektir. İnsanlar yaşadıkları köylerdeki problemler için, işçiler kendi yaşadıkları sıkıntılarla ilgili, esnaf ticari yaşamında karşılaştığı problemlerle ilgili ilçe örgütüne her zaman ulaşabilecekler ve biz yerelde çözülebilecek her konuyu ele alıp gerekeni yapacağız” dedi.

2 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 608 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU