Günün Tarihi:25 Şubat 2021

SP’den ‘Medeniyet’ sergisi


Saadet Partisi(SP) Sakarya Gençlik Kolları ‘Medeniyet’ sergisini gerçekleştirdi. SP Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet Çelik, “Unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizden sadece bir kaçını tekrar gün yüzüne çıkarmak ve bunu hatırlatmaktı amacımız” dedi

Geçmiş hatırlandı

SP Sakarya Gençlik Kollarının  “Biliyor Musunuz” sloganıyla düzenlediği “Medeniyet Sergisi” Sakaryalılarla buluştu. Sergiye Kocaali Kongresi için Sakarya’da olan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç ziyaret etti. Tongüç, “Yaşadığımız dönemde kültür ve medeniyetimizin muhkem unsurlarını tekrar gün yüzüne çıkartmak ve bunları Sakarya halkına tekrar hatırlatmak çok önemli ve değerli bir faaliyet. Bu çalışma tüm teşkilatlarımız açısından model bir çalışma olabileceği bu yolla tarihimizde, medeniyetimizde ve geleneğimizde eskimeye yüz tutmuş, unutulmuş bu değerleri tekrar güzel Türkiye’mizde milletimize aktarmak hatırlatmak ve  “Gelenekten Geleceğe Güçlü Türkiye” olabileceğimizi ve bunu gösterebileceğimiz çalışmalardan bir tanesi olacaktır. Bu çalışmaya ilgi gösteren tüm Sakarya halkına ve çalışmada emeği geçen teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum.”

Amaç

Sakaryalılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden SP Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet Çelik, “ Gençlik Kollarımızın yaptığı medeniyet sergimize ilgi gösteren ziyaret eden tüm Sakaryalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Yaptığımız bu sergi unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizden sadece bir kaçını tekrar gün yüzüne çıkarmak ve bunu hatırlatmaktı. Medeniyetimizin eşsiz değerlerinden bir tanesini bir vatandaşımıza hatırlatmayı hedef olarak görüp buna vesile olabildiysek bize en büyük armağan olacaktır. Çalışmada emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi. 

7 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 733 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU