Günün Tarihi:30 Eylül 2020

‘Gençlerimize inanıyoruz’


Birlik Vakfı’nda gençlerle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Genç arkadaşlarımız kendilerini geliştirmeli, ülkemizin geleceğinde söz sahibi olmalıdır. Gençler olarak çok okumalı, her alana hakim olmalısınız. Her fırsatta ifade ediyorum; biz gençlerimize in

Gelişim

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Birlik Vakfı’nı ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi.  Birlik Vakfı Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Toçoğlu, gençlerin kendilerini iyi yetiştirmeleri gerektiğini belirtti. Toçoğlu, geleceğin dünyasını inşa etmek için kendilerini geliştirmelerinin en önemli başlık olduğunu söyledi.

Sohbet

Nazik ziyaretleri dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür eden Prof. Dr. Cemalettin Kubat, “Başkanımız siyasette uzun yıllardır başarılı çalışmalarını sürdürüyorlar. Bugün de vakfımızda eğitim gören ve üye olan gençlerimizle birlikte Başkanımızla sohbet etmek istedik. Gençlerimizin önünde uzun yıllar var. Onların sizlerden öğreneceği çok şey var” diye konuştu.

‘İyilikten ayrılmayın’

Birlik Vakfı’nda gençlerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, “İslam coğrafyası olarak çok ciddi sınavlardan geçiyoruz. Savaşlar, katliamlar, yıkımlar bizim coğrafyamızda oluyor. Bu doğrultuda hassasiyetleri olan, kendini geliştiren gençlere ihtiyacımız var. Çok okumalı, her alana hakim olmalısınız. Kendimize aidiyet kazandırabileceğiniz topluluklar içerisinde olmak sizler için bir avantaj. Siz gayret ettikçe, Allah nasip eder. Yeter ki sizler iyilikten ayrılmadan güzel işlerde bulunun” dedi.

Önemli süreç 

Başkan Zeki Toçoğlu, “Ülkemiz zor günlerden bugünlere geldi. Genç kardeşlerimiz bugünlerin kıymetini bilerek geleceği inşa edecek yetkinliğe ulaşması gerekir. Çok önemli süreçlerden geçiyoruz. Genç kardeşlerimize de büyük sorumluluklar düşüyor. Tüm imkanlara sahibiz. Bu imkanları en doğru şekilde kullanarak ülkemize faydalı bireyler olmalısınız. Her fırsatta ifade ediyorum; biz gençlerimize inanıyoruz” dedi. 

11 Aralık 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 569 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU