Günün Tarihi:6 Temmuz 2020

‘İlçemizde salon sıkıntısı var’


Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, “İlçemizde geniş Konferans Salonlarının yokluğunun sıkıntısını çekiyoruz” dedi.

Olanlar küçük

Ferizli Halit Narin Ortaokulu Konferans Salonu’nda yapılan törende konuşan Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan,  “İlçemizde eğitime çok daha değer katacak öğretmenlerimize öğrencilerimize, öğrenci ve velilerimize yönelik 300-500 kişilik özel salonlarımız yok.   Bundan dolayı yapılacak olan etkinliklerimizden eksik kalıyoruz.  Bugün sadece iki salonumuz var. Meslek Lisesi’nde ve Halit Narin Ortaokulu salonlarımız var onlarda ilçemize göre küçük kalıyor” şeklinde belirtti.

Hizmet

Erdoğan, “İlçemizde eğitim yönünden okullarımızda malzeme ve öğretmen eksiği yok. Bu konuyu ilçe milli eğitim müdürlüğü ve bizlerde yakından takip ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz.  Halit Narin Ortaokuluna yapılan kütüphanemizde bini aşkın kitap bulunmaktadır.  Buradan tüm öğrencilerimiz ve aileleri de çocuklarını beklerken faydalanabilirler.  Halit Narin Orta ve ilkokulu, okul aile birliğinin çalışmaları yakından takip ediyorum. Kendilerini yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

Plaket

Halit Narin Orta ve İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Eylem Demirel, “İlçe kaymakamımızın, okul müdürümüzün, öğretmenlerimizin, bizler ve çocuklarımızın eğitimi için verdikleri mücadelelerini veliler olarak yakından görüyoruz. Bizler imkanlarımız dahilinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kaymakamımıza teşekkür plaketimizi vermekten öğrenci velileri adına onur duyuyoruz” diyerek plaketini taktim etti.  

12 Aralık 2017 , Salı Bu haber toplam 935 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU