Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Akyazı’da Erbakan ateşi


Necmettin Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ‘Yine, buradan, tekrardan’ isimli programa katılmak üzere Akyazı’ya geldi.

Milli tohumlar

Akyazı’ya gelen Fatih Erbakan, Gazi Süleyman Paşa Camii önünde Erbakan Vakfı Akyazı Şubesi Başkanı Murat Yıldırım, vakıf yöneticileri tarafından karşılandı. Akyazı Ada Caddesi’ndeki Erbakan Vakfı Akyazı şubesinin açılışını yapan Erbakan çevre esnafları da gezerek sohbetler etti. akşam ki programa katılarak açılış konuşmasını yapan Fatih Erbakan “Vakfın Akyazı teşkilatı Başkanı Murat Yıldırıma, geceye katılım gösteren ve katkı sunan herkese teşekkür ederim. Milli görüşün ilk tohumları burada Akyazı’da  atılmıştı inşallah yeniden yeşererek büyüyecektir” dedi.

Akyazı’nın önemi

Fatih Erbakan, “Birinci 40 yıl Erbakan hocamızla son bulmuştu. İkinci 40 yılın başlangıç ateşi 9 Aralık Cumartesi günü Akyazı’da yanacaktır inşallah. Akyazı’nın 1989 yılında ilk kazanılan belediye olması, yine Akyazı’da çeşitli sanayi kuruluşlarının açılışlarının Erbakan hocamız tarafından yapılmış olması, Milli görüş açısından Akyazı’nın önemli bir konuma sahip bulunması bu programın Akyazı’da yapılmasının ana nedenidir. Bu ışık tekrar burada yanarak büyüyecektir inşallah” şeklinde konuştu. Akyazı Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen programa bazı eski Milli görüşçüler, Akyazılı vatandaşlar ve çok sayıda sevenleri katıldı.

12 Aralık 2017 , Salı Bu haber toplam 917 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU