Günün Tarihi:9 Mart 2021

Arifiye’de imzalar atıldı


Arifiye Belediyesi ile Bem-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanlığı arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi (SDS) imzalandı.

İmza töreni

Bem-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanlığı ile Arifiye Belediyesi arasında 2018- 2019 tarihleri arasında Memur Personeli kapsayan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı. İmza törenine Bem-Bir-Sen  Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, Şube Başkan Yardımcısı Aydın Yıldız,  Arifiye  Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcısı Adnan Ağırman,  Arifiye  Belediyesi  İşyeri Temsilcisi Mehmet Kalay, Arifiye Belediye yöneticileri ile sendika üyesi memurlar katıldı.

 

Performans artırımı

Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, memurların büyük ilgi gösterdiği imza töreninde yaptığı konuşmada, Arifiye Belediyesi’nde çalışan memurların maaşlarına 2018-2019 yılında katkı sağlandığı, sözleşmenin asıl amacının çalışanların refah seviyesinin, motivasyonunun yükseltilmesiyle bağlantılı olarak performanslarının artırılması olduğunu vurgulayarak, sözleşme ile memurların ek ödeme alacağını, bunun karşılığında da daha özverili çalışacağını ifade etti.Şube Başkanı Öksüzali, sözleşmenin imzalanmasından dolayı Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'ya teşekkür ederek, bu mutlu günün anısına hediyelerini takdim etti. 

16 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 733 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU