Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Alemdar ve gönüllüler Beşevler’de


Mahalle gönüllüleri ile birlikte Beşevler’e misafir olan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, ilk olarak Umre’den dönen Beşevler Mahalle Muhtarı Recep Keskin’i ziyaret etti.

Ziyaret

Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve mahalle gönüllüleri Muhtar Recep Keskin ve 95 yaşındaki Fethiye Turanı ziyaret etti. Hacıdan dönen MuhtarTuran, Başkan Alemdar’a ve misafirlere hurma ve zemzem ikram etti.  Kutsal toprakları ziyaret etmenin herkese nasip olması temennisinde bulunan Alemdar, “Allah niyetinizi ve ibadetinizi kabul eylesin. O mübarek topraklara kavuşmak isteyen Müslüman kardeşlerimize de en kısa sürede bu dileklerinin gerçekleşmesini nasip etsin inşallah” şeklinde konuştu..

Misyon

Ziyaretlerin köprü görevi ile geçmişi, bugüne ve geleceğe taşıdığını ifade eden Alemdar, “Fethiye teyzemiz de tıpkı diğer büyüklerimiz gibi toplumsal değerlerimizi geleceğe taşımamız noktasında bizlere kılavuzluk ediyor. Büyüklerimiz bizim için geçmişle gelecek arasında köprü vazifesi üstlenen saygıdeğer insanlar. Onların hayatını kolaylaştırmak her zaman öncelikli görevlerimiz arasındadır. Değerlerimizin yaşatılarak gelecek nesillere aktarılması görevi ile de mahalle gönüllülerimiz önemli bir misyonu yerine getirmiş oluyor” dedi. 

23 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 663 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU