Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Göçmenlerden Kocacık’a ziyaret


Sakarya Makedonya Tüm Göçmenler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeki Sürer, üyeler, Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Kocacık’ı ziyaret etti.

Gurur

Dernek Başkanı Zeki Sürer ve yönetim kurulu üyeleri SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ertuğrul Kocacık’ı oda binasında ziyaret etti. Ziyarette derneğin çalışmaları ve yeni projeleri hakkında Oda Başkanı Ertuğrul Kocacık’a bilgiler veren Dernek Başkanı Zeki Sürer, hemşerilerinin böyle ve buna benzer görevde olmasının kendileri için gurur kaynağı olduğunu söyledi.

Teşekkür

Ziyaretinde Sakarya’da birçok başarılara imza atan Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası merhum Başkanı Halil Kocacık’ı da rahmetle anan Başkan Sürer, oğlu Ertuğrul Kocacık’ın da babasınız izinde gittiğini ve birçok çalışmalara da imza attığına şahit olduklarını söyledi. Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Kocacık,  Sakarya Makedonya Tüm Göçmenler Kültür ve Dayanışma Derneği’ne ve Başkanı Zeki Sürer’e çok teşekkür etti.

23 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 750 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU