Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Pamukova Hastanesi’ne geçici bina


Pamukova Devlet Hastanesi 15 Aralık’ta başlayarak kısım kısım devam eden taşınma sürecini tamamlayarak yeni binasında tam olarak hizmet vermeye başladı.

25 yataklı

Şu an E1 grubunda acil servis, laboratuar ve röntgen hizmetleri sunan hastane,  proje ve ihale aşamasında olan 25 yataklı sağlık tesisinin yapımının ardından kalıcı yerine taşınacak.

5 ayrı branş

Yeni yapılan geçici hizmet binasında 6 yataklı acil servisiyle hizmet veren hastanede, dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, diş sağlığı ve aile hekimliği polikliniği olmak üzere 5 ayrı branşta da halkımıza hizmet veriyor. Yeni taşınılan geçici hizmet binası Elperek Mahallesi’nde, Toplum Sağlığı Merkezi yanında bulunuyor. 

26 Aralık 2017 , Salı Bu haber toplam 725 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU