Günün Tarihi:25 Ocak 2021

Hendek nefes alıyor


Hendek Belediyesi nüfusun artması ile birlikte gelen talepler doğrultusunda yeni yollar açıyor. Başkan İrfan Püsküllü, “Yeni yollar sayesinde ilçemiz nefes alıyor” dedi.

Planlı yapılaşma

Plan ve Proje Müdürlüğü ekipleri tarafından yerinde yapılan titiz çalışmalar sonucu 2017 yılı itibari ile 77 yeni dosyanın toplamda 6135 m uzunluğundaki yol açma ve yol genişletme sorunu daha çözüme kavuşturuldu. Yeni yerleşim bölgelerinde yapılaşma ve altyapı hizmetlerinin verilebilmesi için önemli olan bu hususta Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün talimatları ile Plan ve Proje Müdürlüğü ekipleri tarafından, vatandaşların yol talepleri imar planına ve uygulama esaslarına bağlı kalınarak çözüme ulaştırılıyor. Plan ve Proje Müdürlüğü’ne ulaşan bu yol taleplerinin % 81’i uzlaşma yoluyla çözülerek uygulanmaya başlanması için Fen İşleri Müdürlüğüne havalesi yapıldı. Kalan kısımlar ile ilgili çalışmalar ise devam ediyor. 

27 Aralık 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 614 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU