Günün Tarihi:13 Nisan 2021

‘Çabamız gönüllere dokunmak’


Serdivan Mahalle Gönüllüleri bu hafta İstiklal Mahallesi’ne misafir oldu. Başkan Alemdar, “Tüm çabamız muhabbet ve samimiyetle gönüllere dokunabilmek. Gönüllerimiz bir olsun, bu her şeye yeter” dedi.

Önce insan

Mahalle gönüllüleri ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyaretlerin önemine değinen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Bu ziyaretlerdeki tüm duygularımızın öznesi insan. Hz. Ali (R.A.)’ın dediği gibi; Gönül, yalnızca gönül vermekle alınır. Gönül istiyorsan önce gönlünü vereceksin. Düstur edindiğimiz bu düşünceyle, Serdivan Mahalle Gönüllüleri oluşumunun merkezine gönlümüzü koyduk ve o noktadan hareket ettik” diye konuştu.

Gönül sofrası

“Tüm çabamız muhabbet ve samimiyetle gönüllere dokunabilmek. Gönüllerimiz bir olsun, bu her şeye yeter” diyen Başkan Alemdar, “Görevimiz yapılan hizmetlerle sadece Serdivan’ı güzelleştirmekten ibaret değil Serdivan Mahalle Gönüllüleri hareketindeki gönül sofrasının herkese açık olduğunu ifade ederek, bu oluşumda isteyen herkesin yer alabileceğini söyledi.

30 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 706 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU