Günün Tarihi:6 Temmuz 2020

Kafadar yeniden başkan seçildi


Mimarlar Odası Sakarya Temsilciliği 18.dönem Olağan Genel Kurulu’nda Sami Kafadar yeniden başkanlığa seçildi.

Kongreye katılım

Mimarlar Odası Sakarya Temsilciliği 18.dönem (2017-2019) Olağan genel kurulu yapıldı. Genel Kurula Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı Füsun Yılmaz, Gebze Temsilcilisi Özhan Öztürk, seçim gözlemcisi Orhan Kadıoğlu ile birlikte çok sayıda delege ve misafir konuklar katıldı.

Mazbata aldılar

Faaliyet raporu, mesleki denetim raporu ve mali raporun görüşülüp onaylanmasıyla tamamlanan genel kurul sonrası, çarşaf listeyle girilen seçimlerde mevcut Başkan Sami Kafadar ve ekibi fire vermeden tekrar yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler. Kafadar ve Yönetim Kurulu üyeleri Adapazarı İlçe Seçim Kurulundan mazbatalılarını alarak göreve başladılar.

İlke edinerek

Genel kurul sonrasında konuşan Başkan Sami Kafadar, “Sorumluluk alanlarımız içerisinde kamu kurumu niteliğinde toplum hizmetinde olan temsilciliğimiz, Sakarya mimarlarının haklarını koruma ve kollamanın yanı sıra, toplumun sağlıklı yaşam alanlarına kavuşmasını ilke edinerek şehrimizde imar ve şehircilik alanında çalışma ve faaliyetlerimizi gerçekleştirirken, gerek kendi meslek disiplinimiz içerisinde ve gerekse kentteki tüm Kurum ve Kuruluşlar ile eleştiri yerine öneriyi, kavga yerine diyalogu, ayrışma yerine dayanışmayı kendimize temel prensip olarak seçmiş bulunmaktayız” dedi.

Kurumsal çalışma

Kafadar, “Kentler ve sorunlarına dair çeşitli programlar gerçekleştirecek bu programlardan ürettiğimiz projeler ile idare ve idarecileri şahıslarının ötesinde kurumsal çalışma ortağı olarak görecek, bu ortaklıklarımızda da kentlinin katılımını olmazsa olmaz bir unsur olarak ele alınacak” dedi.  

2 Ocak 2018 , Salı Bu haber toplam 683 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU