Günün Tarihi:3 Haziran 2020

Yazıcı okulları gezdi


Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı Ege Kimya Ortaokulu ve Ekrem Oba İlköğretim Okulunu ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Ortak mutluluk

Okul ziyareti sırasında Yazıcı’ya İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel Gülaç eşlik etti. Okullarda incelemelerde bulunan ve sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Sayın Kaymakamımız öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Kaymakam Yazıcı, “Başarıya ulaşmada en önemli unsurun düzenli ve disiplinli çalışmak olduğunu unutmayın. Geleceğimiz olan sizlere her zaman güveniyoruz. Sizleri, modern bilime dayalı bilgi üreten ve bu bilgileri gelişen teknoloji ile ekonomik yararlılığa çeviren, özgüveni yüksek bireyler olarak görmek hepimizin ortak mutluluğudur” dedi.

 Eğitim

Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen Kaymakam Yazıcı, öğretmenlerle ve okul idarecileriyle eğitim kalitesinin artırılması, okul ve öğrenci güvenliğinin sağlanması, öğrencilerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması, öğretmenlerin moral ve motivasyonlarının artırılması konularında durum değerlendirmesinde ve görüş alış-verişinde bulunarak, “Değerli öğretmenlerimiz; Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda güvenli adımlarla ilerleyen milletimizin geleceğinin, sizlerin yaktığı bilgi meşaleleri ile aydınlanacağına olan inancım tamdır. Her zaman olduğu gibi sizlerin desteği ile ilçemizde eğitim-öğretimde başarıyı birlikte yakalayacağımıza eminim. Hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

3 Ocak 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 741 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU