Günün Tarihi:23 Ocak 2022

‘Dünya’nın önündeyiz’


Gazetemizi ziyaret eden AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş afet anında müdahale ve ekipman konusunda Türkiye’nin Dünya’nın önünde olduğunu ifade etti.

Ziyaret etti

Sakarya Afet ve Acil Durum İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş dün gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz Sorumlu Müdürü Müjdat Çetin ve Yazı İşleri Müdürü Ekrem Ürdüç ile bir araya gelen Kaşkaş, AFAD’ın ilimizde ve ülke genelindeki faaliyetleri konusunda bilgilendirmede bulundu. Kaşkaş afet konusunda vatandaşların bilgilendirilmesinin öneminden söz ederken basının bu anlamda büyük rolü olduğunu dile getirdi.

Ortak proje

Hüseyin Kaşkaş, müdürlük olarak vatandaşların eğitimi konusunda önemli çalışmalar yürüttüklerini son olarak da milli eğitim ile birlikte ortak bir proje için protokol imzaladıklarını ifade etti.

Müdahale konusunda

AFAD’ın son teknoloji ekipmanlara sahip olduğunu anlatan Kaşkaş, “ Ekipman ve afete anında müdahale konularında Türkiye olarak Dünya’nın önündeyiz. En büyük ihtiyacımız gönüllü vatandaşlarımız. Bu sistemi de oturttuğunuzda çok büyük bir ilerleme kaydetmiş olacağız” dedi.

5 Ocak 2018 , Cuma Bu haber toplam 717 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU