Günün Tarihi:2 Temmuz 2022

Kaya yeniden başkan


AK Parti Serdivan İlçe Kadın Kolları 3. Olağan Kongresi’nde tek liste yapılan seçimlerde Şehime Kaya yeniden başkan oldu.

Katılım

Kongreye, MKYK Üyesi Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Kümbet, İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, muhtarlar, meclis üyeleri ve çok sayıda parti üyesi katıldı.

En önde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözleriyle konuşmasına başlayan Başkan Şehime Kaya, "Siyasi hikayemdeki başarımın sırrı, kadınları siyasetle buluşturmam, diyen bir parti liderinin yolundan ilerlemek bizler için en büyük onurdur. Kadınların siyasetteki yerini anlatmak oldukça zor olsa gerek. Çünkü kadın her görevde en öndedir.” diye konuştu.

Ekibiz

2009 yılından beri AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı'yla uyum içerisinde hareket ettiklerini belirten Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, "İlçesi için, milleti için, partisi için gece gündüz çalışan bir ekiple beraberiz. Bugüne kadar hamdolsun hiç mahcup olmadık. Hiç yüzümüz kızarmadı. Milletimiz sayesinde yerelde ve genelde iktidarız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, teşkilatımızın ve milletimizin sayesinde buralarda olduğumuzu unutmamamız gerekir." dedi.

Tarih

İlçe Başkanı Burak Erken, 2019 seçimlerinde yeni bir tarih yazacaklarını belirtirken, Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu,"Kurtuluş Savaşımızda Nene Hatunlarımız, Fatma Analarımız vardı. Biz de burada savaşıyoruz” dedi. İl Başkanı Kılıç, siyasette de 3 boyut olduğunu belirterek, “Bir tanesi manevidir, bir tanesi hukukidir, bir tanesi de vicdanidir” dedi.

Uncuoğlu, reformlarla Türkiye’nin büyüdüğünü ama buna rağmen birileri tarafından yeni tezgahlar, yeni kumpaslar kurulmaya çalışıldığını belirterek, “Bugün milletin aklını karartmaya, milletin zihnine şüphe düşürmeye devam etmekteler. Milletimizin sandıkta sağduyuyla karar vermesini engellemek için her türlü kumpası, her türlü algı operasyonunu küresel güçlerle beraber hayata geçiriyorlar. Neden? Çünkü onların başvuracağı yegâne yöntem budur. Çünkü onların milletin derdiyle alakası yok." dedi. 

8 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 914 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU