Günün Tarihi:17 Şubat 2020

İçme suyu yenileniyor


AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’e hayırlı olsun ziyaretinde Serdivan İçmesuyu Projesi ile ilgili bilgiler paylaşan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “İçmesuyu şebekesini abone bağlantıları da dâhil olmak üzere tamamen yenilemiş olacağız. Arıza ve kesinti sayısını en aza indireceğiz. Su kalitesi oldukça yükselecek” dedi.

Hayırlı olsun

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, AK Parti Serdivan 4. Olağan İlçe Kongresi ile Osman Çelik’ten görevi alarak AK Parti Serdivan İlçe Başkanı seçilen Burak Erken’e ziyarette bulundu. Ziyarette Genel Müdür Yardımcıları Sebahattin Belik ve Sezar Ercan da yer aldı. Erken ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Dr. Rüstem Keleş, ayrıca Serdivan’da ve şehir genelinde devam eden altyapı yatırımlarına da değindi. Erken ise ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için Dr. Rüstem Keleş’e teşekkür etti.

‘Görevimizin başındayız’

Burak Erken, “Görevi 3 dönemlik süresini dolduran eski başkanımız Osman Çelik’ten devraldık. Yaklaşık bir aydır görevimizin başındayız. Mevcut yapının içinden geliyoruz. Siyasetin çeşitli kademelerinde yer aldık. Serdivan her geçen gün daha da büyüyor ve gelişiyor. İlçemize ilgi ve alakanın artması tamamen hizmet ile alakalı bir durum. Hem belediyemiz hem sizler gerekli hizmetleri sunuyorsunuz” diye konuştu.

Çalışmalar

Sakarya’da vatandaşa hizmet sunma noktasında uyumlu bir çalışma ortamı bulunduğunu vurgulayan Dr. Rüstem Keleş, “İlimizin genelinde olduğu gibi Serdivan’da da uyum içerisinde çalışıyoruz. Altyapı noktasında en yoğun çalışmalarımız Erenler ve Serdivan bölgelerinde sürüyor. Çalışmalarımızı büyük ölçüde kolayladık. Serdivan Belediyesi de asfalt çalışmalarını hemen gerçekleştiriyor. İçmesuyunun yanı sıra yağmursuyunu da tamamlayacağız. Yağmursuyu sorunu da büyük ölçüde çözüme kavuşmuş olacak. İçmesuyu şebekesini abone bağlantıları da dâhil olmak üzere tamamen yenilemiş olacağız. Arıza ve kesinti sayısını en aza indireceğiz. Su kalitesi oldukça yükselecek. İnşallah çalışmalarımızı önümüzdeki aylarda tamamlamış olacağız” ifadelerini kullandı. 

8 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 531 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU