Günün Tarihi:4 Mart 2021

Müftülükle protokol imzalandı


AFAD Müdürlüğü ve Sakarya İl Müftülüğü arasında, afet eğitimleri seminer, toplantı düzenlenmesi ve bu amaca uygun projeler yapılması ve uygulama çalışmalarının gerçekleştirilmesi amacıyla protokol imzalandı.

AFAD Müdürlüğü ve Sakarya İl Müftülüğü arasında, ilimizde meydana gelebilecek olası muhtemel deprem, sel, yangın gibi afetler öncesinde risk azaltması amacıyla birlikte yapılabilecek olan eğitim, seminer, toplantı düzenlenmesi ve bu amaca uygun projeler yapılması ve uygulama çalışmalarının gerçekleştirilmesi amacıyla protokol imzalandı. İmzalanan bu protokolle, iki kurumun beraber yapacakları tüm proje ve uygulamalar ile bu proje ve uygulamalarda kurumların sorumlulukları belirlendi. Karşılıklı imzalanan protokole istinaden, kurumların yetkilileri bir araya gelerek 2018 yılı içerisinde yapılacak olan uygulama ve projelerin takvimini belirleyecek. Söz konusu protokolü, İl Müdürümüz Hüseyin Kaşkaş ve İl Müftü V. Yunus Acar karşılıklı olarak imzaladı.

10 Ocak 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 757 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU