Günün Tarihi:16 Haziran 2021

‘13 ay içinde tamamlanacak’


Keser, “Çok şükür hastaneyle ilgili her türlü pürüzü aştık. Önümüzdeki 15 gün içerisinde şantiye kurulumu tamamlanarak, hastane inşaatına başlanılacak olup en geç 13 ay içerisinde ilçemiz her türlü teknolojik donanıma sahip, modern, tam teşekkülü kalıcı bir Devlet Hastanesine kavuşacaktır” dedi.

Destek

Belediye makam odasında 25 Yataklı İlçe Devlet Hastanesi’nin yapım işini alan yüklenici firma (El Yapı İnşaat) yetkilileri bir araya gelen Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, şantiye kurulumu, hafriyat çalışmaları ve hastane yapım aşaması gibi konularda müteahhit firma ile bilgi alışverişinde bulunarak, hastane yapım aşamasında belediye olarak gerekli her türlü desteği vereceklerini belirtti.

Çalışmaya devam

Pamukovalıların taleplerinin kendileri için her şeyden daha önemli olduğunu vurgulayan Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, “Yeni hastanemizin yapımıyla ilgili süreci yakından takip ediyoruz. İnşallah Pamukovalılar hak ettikleri hastaneye en kısa sürede kavuşacak. Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemizle beraber Pamukova için çalışmaya devam edeceğiz. Kurumlar arası iş birliği yaparak, ilçemiz ve köylerimiz için ter dökmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Teşekkür

Ben bu noktada sağlık alanında önemli projeler imza atan ve ilçemize 25 Yataklı Yeni İlçe Devlet Hastanesinin yapılmasında gerekli talimatları veren, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan’a, Sakarya Valimize, AK Parti Sakarya Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine ve yeni hastane için ortak mesai harcadığım tüm Mahalle Muhtarlarımıza, Sivil Toplum Örgütlerimize, Belediye Meclis Üyelerimize bu konuda emek ve katkı sunan herkese ilçe halkım adına sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

13 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 689 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU