Günün Tarihi:2 Mart 2021

İlk kongre yapıldı


S.S. Sakarya Doğu Marmara Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri ilk kongresini yaptı. Kongrede Birlik Başkanı Ali Yılmaz Tekrar seçildi.

Katılım

Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Kongresi’ne İlçe Kaymakamı Alper Balcı, Belediye Başkanı Ahmet Acar, Garnizon Komutanı Gürkan Ese,  İlçe Emniyet Amiri Ahmet Ünal, Karasu Halk Bankası Şube Müdürü Ayca Macan ve diğer Esnaf Sanaatkarları Kefalet Kredi Kooperatifleri başkanları ve ortaklar katıldı.

21 milyon kredi

Kocaali Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına katılan tüm ortakların oylarını alarak Ali Yılmaz tekrar başkan seçildi. Yılmaz, “Bugüne kadar kooperatifimizden  21 milyon kredi dağıttık. 2018 yılında ise hedefimiz 30 milyon. Ortaklarımızın aldıkları kredileri zamanında geriye ödedikleri için kooperatifimizde sıkıntıya düşürmedikleri için, tüm ortaklarımıza teşekkür ediyoruz” diye belirtti.

Kocaali Esnaf Sanatkarları Kefalet Kredi Kooperatifi Yeni Yönetim Kurulu;  

Ali Yılmaz, Mustafa Alemdar, Mustafa Gül İbrahim Demir, Mustafa Gül

Denetim Kurulu Üyeliğine; İsa Altay, Yakup Durmuşkaya

Üst Kurul Delegeliğine; Ali Yılmaz, Mustafa Gül ve İsmail Demir seçildiler.

20 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 860 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU