Günün Tarihi:25 Ekim 2020

Bu yılın ilk toplantısı


Mimar ve Mühendisler Grubu(MMG) Sakarya Şubesi’nin geleneksel olarak iki haftada bir Pazartesi günleri, gerçekleştirdikleri ‘Bizbize Konuşmalar’ın bu yılki il toplantısı gerçekleştirildi.

Sanal para

MMG Sakarya Şubesi’nin ‘Bizbize Konuşmalar'ın bu haftaki konuğu olan Sakarya Üniversitesi öğretim üyelerinden Dr. Ahmet Yağmur Ersoy, son dönemde gündemi meşgul eden sanal para konusunun birçok dost meclisinde gündeme geldiğini ve konuya ilginin her geçen gün daha da arttığını ifade etti. Ersoy sanal para birimlerine yatırım yapılmasının caiz olup olmadığı yönündeki soruya, “Konunun muhatabı ilahiyatçılardır, ben ancak bir iktisatçı olarak Kripto paranın mevcut şartlarda bir para birimi olarak kabul edilip edilemeyeceğini ifade edebilirim” diye cevapladı. Seminerin sonunda ki soru cevapların ardından Mimar ve Mühendisler Grubu Sakarya Şube Başkanı Naci İris ve Etik Kurulu üyesi Adnan Borazancıoğlu, seminerinden dolayı Sakarya Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Ahmet Yağmur Ersoy’a teşekkür belgesi takdim etti. 

20 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 661 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU