Günün Tarihi:28 Kasım 2021

‘Veremsiz bir Türkiye’


Sapanca Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Veremle Savaş Propaganda Haftası etkinlikleri çerçevesinde program düzenlendi. Programda bulaşıcı hastalıklarından korunma yolları anlatıldı.

Seminer

İl Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Hastalıkları Birimi yetkilileri, Veremle Savaş Propaganda Haftası ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Düzenlenen seminerde veremden nasıl korunma yolları, veremden korunmanın en önemli yolunun aşı olmak gerektiği, bağışıklık  sistemimizin güçlü olmasının gerekliliği üzerinde duruldu, erken teşhisin çok önemli olduğu vurgulandı. Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zafer Levent Soyhan, sağlık lisesi öğrencilerine yönelik verilen seminerde emeği geçen öğretmenlerine, sağlık müdürlüğü bulaşıcı hastalıklar birimi yetkililerine teşekkür etti. 

20 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 1159 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU