Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

‘Otizm Farkındalık’ projesi


Adapazarı Özel Enka Okullarında okuyan Zeynep Akçakara’nın başlatmış olduğu “Otizm Farkındalık” projesi; Sakarya Uğur Değişim Anadolu Lisesi’nin sponsorluğunda Özel Sakarya Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gerçekleşti.

Eğlenceli bir gün

Velilerin farkındalığını arttırmak, Otizmli bir bireyle etkili iletişim unsurlarını etkinlikler eşliğinde pekiştirmek, öğrencilere eğlenceli bir gün yaşatmak amacıyla; Adapazarı Özel Enka Okullarında okuyan Zeynep Akçakara’nın başlatmış olduğu “Otizm Farkındalık” projesi Sakarya Uğur Değişim Anadolu Lisesi’nin sponsorluğunda;  Özel Sakarya Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gerçekleşti.

Teşekkür

Yapılan bu proje sayesinde veliler yaşayabilecekleri iletişim problemlerine nasıl engel olabileceğini öğrenirken; sunumun ardından yapılan “Otizm Farkındalık” partisinde Zeynep Akçakara ve Uğur Değişim Anadolu Lisesi öğrencileri Serdar Savaş ve Okay Gürsoy öğrencilerin etkili ve eğlenceli zaman geçirmesini sağladı. Bu projenin yapılmasında katkısı olan Özel Sakarya Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile tüm katkısı olan eğitmen öğretmenlere teşekkür edildi. 

21 Ocak 2018 , Pazar Bu haber toplam 788 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU