Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Memiş muhtarları dinledi


Geyve’de vatandaş devlet buluşmaları kapsamında, Kaymakamlık Makamında Muhtarlar Toplantısı yapıldı. Toplantıda mahallelerin ihtiyaç ve sorunları etraflıca değerlendirilerek muhtarların talepleri görüşüldü.

Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında yapılan toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. R. Gökhan Civek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür V. Hüseyin Saban, Geyve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar ve Geyve boğazında bulunan mahallelerimizden Karaçam Mahallesi Muhtarı Murat Genç, İlimbey Mahallesi Muhtarı Turgut Özdemir, Doğançay Mahallesi Muhtarı Murat Çınar, Nuruosmaniye Mahallesi Muhtarı Recep Yıldız, Şerefiye Mahallesi Muhtarı Yaşar Tan, Örencik Mahallesi Muhtarı İsmail Turan, Akıncı Mahallesi Muhtarı Sadık Gökçe, Kızılkaya Mahallesi Muhtarı İlhami Dişli, Maksudiye Mahallesi Muhtarı Osman Demir, Fındıksuyu Mahalle Muhtarı Ahmet Erkan katıldı. Toplantıda Geyve boğazındaki mahallelerin ihtiyaç ve sorunları etraflıca değerlendirilerek muhtarların talepleri görüşüldü. Daire amirleri, kurumları tarafından yapılan çalışma hizmetler ve taleplerle ilgili muhtarları bilgilendirdiler. 

21 Ocak 2018 , Pazar Bu haber toplam 733 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU