Günün Tarihi:19 Nisan 2021

Şeflerle 2017 değerlendirmesi


2017 yılının değerlendirmesi ile 2018 yılı program ve hedefleri konusunda, Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun başkanlığında, şeflerle birlikte toplantı yapıldı.

18.1 milyon kar

Değerlendirme toplantısına; Bölge Müdür Yardımcıları, Orman İşletme Şefleri, Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefleri, Kadastro ve Mülkiyet Şefleri, Emlak Şefi ve Fidanlık Şeflerinin katılımıyla Sapanca’da kahvaltılı toplantı yapıldı. Kurumsal aidiyetin ön plana çıkarıldığı, sohbet havasında geçen toplantıdaki konuşmasında Bölge Müdürü Okan Kurşun, tüm işletme şeflerimizin üstün gayretleri ile yaptıkları çalışmaların sonucunda 2017 yılının başarılı geçtiğini, döner sermaye gelirlerinde yatırımlar aksatılmadan 18.1 milyon TL net kâr  ile son yılların en fazla kârını elde ettiklerini belirterek tüm şeflere 2017 yılındaki çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 2018 yılında da aynı gayretli çalışmaların uyum ve ahenkle devam etmesini isteyen Bölge Müdürü tüm şeflere kitap hediye etti. 

22 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 694 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU