Günün Tarihi:25 Kasım 2020

Gençler rektörü ağırladı


Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Onur konuğu

SBBGençlik Meclisi, TÜGVA, KADEM, FeyzDergisi, Genç MÜSİAD, Genç İHH, Ribat Eğitim Vakfı, Sakarya Yerel Kültür Derneği Gençlik Teşkilatı, Genç Memur-Sen, Özgür-Der, SABED, MTTB, ÜNİAK temsilcilerinin katılımıyla AK Parti İl Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından organize edilen buluşmaya onur konuğu olarak Sakarya ÜniversitesiRektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas katıldı.

 

Katkı sağlayacak

AKParti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir’in açılış konuşmaları ile başlayan buluşmada Sakarya’daki Gençlik STK’larının çalışmaları ve ilerleyen zamanlarda yapılacak şehre katkı sağlayacak projeler üzerinde kararlar alındı.

 

Nokta atışı

Onur konuğu Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Muzaffer Elmas: “Genç STK’ların özellikle üniversite içerisindeki faydalı ve nokta atışı projelerle yoğun bir nüfusa sahip olan öğrencilere ulaşmada çok önemli olduğunu” söyledi.

 

Suriye için

Ocak ayı buluşmasında Genç İHH Başkanı Emirhan Demiray söz alarak, “Suriye İçin İnsanlığını Gör” projesini tanıtarak bölgeye yardım kampanyası başlatıldığı bilgisini verdi. Daha sonra Sakarya Gençlik Heyeti olarak bu kampanyanın içinde olunacağı ve bölgeye şubat ayında yardım yapma kararı alındı. Heyet şubat ayı ve sonraki aylarda da aylık buluşmalarına ve çalışma toplantılarına devam edeceğini belirterek hatıra fotoğrafı ile toplantıyı sonlandırdı.

23 Ocak 2018 , Salı Bu haber toplam 1294 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU