Günün Tarihi:6 Mart 2021

Büyükşehir’e ‘Ada’ teşekkürü


15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik ve Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Fikri Arslan, Sakarya Büyükşehir Belediyesine Bölge halkı adına teşekkür etti.

Cazibe merkezi

Camili 15 Temmuz Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik Ayçiçek vadisi yerleşim alanında yapılan Bisiklet adası ile ilgili Büyükşehir Belediyesine bölge halkı adına teşekkür etti. 15 Temmuz Camili mahalle halkı; Bisiklet adası projesinin hayata geçmesiyle bu bölgenin cazibesini arttıracağını  dile getirdiler.

 

Bölge halkı

Camili 15 Temmuz Mahalle Muhtar Özçelik, “Bölgemiz bu proje ile cazibe merkezi haline gelecek. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğluna, bölge halkı adına teşekkür ediyoruz” dedi. Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Fikri Arslan; “Bu bölge halkı adına bizlerde teşekkür ediyoruz. Bu proje gerçekten bölgemizi cazibe merkezi haline getirecektir.” Dedi.

 

Bisiklet yolu

30 kilometrenin üzerine çıkacağı planlanan bisiklet adası, şehrin cazibe merkezlerine entegre bir şekilde bisiklet yolu ağı oluşacak. Bu proje ile birlikte Sakarya’da bisiklet ve bisiklet sporunu yaygınlaştıracak çalışmaları hayata geçirmiş olacak.

23 Ocak 2018 , Salı Bu haber toplam 787 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU