Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Hedef 50 bin ziyaretçi


Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı bu yıl Hendek’te kurulacak. 25-28 Ekim tarihlerinde Hendek Ticaret Merkezi’nde kurulacak fuara 150 firmanın katılması bekleniyor. Taşımanın ücretsiz olacağı fuara ayrıca 50 bin ziyaretçi hedefleniyor. Sakarya Ticaret Borsası ve KOSGEB tarafından düzenlenen fuar Hendek Belediyesi Çok Amaçlı Fuar Alanı’nda gerçekleşecek.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Hendek ilçesinin tarım kenti olduğuna dikkat çekerek, “Bulunduğumuz coğrafyada dünya genelinde siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda yaşanan gelişmeler ile küresel iklim değişikliği, doğal kaynaklarda yaşanan azalma tarım sektörünü önemli ölçüde etkilemekte. Tarım ve hayvancılık alanındaki çalışmaların sergilenmesi, tanıtılması, verimliliğinin artırılması, üreticimizin eline daha çok paranın girmesi için teknolojiyi en iyi şekilde takip etmek ve uygulama durumundayız.  İnanıyorum ki bu fuar açık olduğu süre içinde hem gıda, hayvancılık, tarım sektörüne büyük bir hizmet verecek, hem de bölgemizde birçok insan gelip burada bilgi alıp, stantları ziyaret edecektir” dedi. Geçtiğimiz gün Sakarya Tarım ve Hayvancılık Fuarı lansmanında biraya gelen proje ortakları detaylarla ilgili görüş alışverişinde bulundular. 

24 Ocak 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 633 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU