Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Minderin efendileri


Hem ferdi, hem de takım müsabakalarında kıyasıya mücadele ettiler.

            İki ayrı yaş grubunda

Güreş İl Temsilciliğinin düzenlediği Yıldızlar ve Gençler Güreş İl Seçmeleri önceki gün sona erdi. Seçmelerin ilk gününde 15-16 Yaş Yıldızlar Grekoromen stilde, 18-20 Yaş Gençler Serbest stilde, ikinci gün ise Yıldızlar serbest, Gençler Grekoromen stilde madalya aradılar. Müsabakalar öncesinde, Uluslararası Hakem Mehmet Soyalp’ın, değişen güreş kuralları ile ilgili bilgilendirme toplantısı vardı.

            Secati Eker’den teşekkür

Takım dereceleri şöyle; Yıldızlar Grekoromen (4 takım-23 sporcu); Hendek Güreş İhtisas Kulübü 245 puanla 1nci,  Ada Spor Kulübü 85 puanla 2nci, Akyazı Belediye Spor Kulübü 20 puanla 3ncü. Yıldızlar Serbest (5 takım-31 sporcu); Akyazı Belediyesi 200 puanla 1nci, Erenler Güreş Spor Kulübü 145 puanla 2nci, Pamukova Güreş İhtisas Kulübü 42 puanla 3ncü. Gençler Grekoromen (4 Takım-11 sporcu); Hendek Güreş İhtisas Kulübü 15 puanla 1nci, Adaspor 25 puanla 2nci, Boybeyi Spor Kulübü 20 puanla 3ncü.  Gençler Serbest (6 takım-27 sporcu); Pamukova ve Akyazı Belediyesi Spor Kulüpleri 85’er, Erenler Belediyesi 65 puan. Güreş İl Temsilcisi Secati Eker, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e, skorboard, kamera ve yazıcı desteğinden dolayı teşekkür etti. (Emin Can)

25 Ocak 2018 , Perşembe Bu haber toplam 719 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU