Günün Tarihi:31 Mayıs 2020

Geleceğe doğru SAKARYA


Atasan Metal Fabrikası’nı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Sakarya; sanayisiyle, tarımıyla, üniversitesiyle, turizmiyle her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Birlikteliğimizle geleceğe doğru ilerliyoruz” dedi.

250 işçi istihdamı

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Atasan Metal Fabrikası’nı ziyaret etti. Atasan Metal Yönetim Kurulu Başkanı Faik Çiftçi, fabrikada gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili Başkan Toçoğlu’na bilgiler verdi. Çiftçi, “Atasan Metal Sanayi olarak 1995 yılından bu yana beyaz eşya sektörüne yan sanayi üretiyoruz. 250 işçi istihdam ediyoruz. Sakarya’dan dünyaya açılan bir kapı konumundayız. Şehrimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz. Sizlerin fabrikamıza gerçekleştirdiği ziyaretten de fazlasıyla memnun kaldık. Güzel bir iletişimimiz var. Her zaman sıkıntılarımızı paylaşıp, çözüm yolları üzerinde istişarelerde bulunabiliyoruz. Ziyaretiniz dolayısıyla çok teşekkür ediyorum” dedi.

Toçoğlu’ndan inceleme

Fabrikada gerçekleştirilen çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, “Bugün 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Atasan Metal’i ziyaret ettik. Gerçekleştirdikleri çalışmaları inceledik. Çok değerli arkadaşlarımızla tanışma, işçi kardeşlerimizle sohbet etme imkanımız oldu. Şehrimizde üretilen yan sanayi ürünlerinin yurtdışına ihraç edilmesi Sakarya için çok önemli. İnşallah şehrimizden dünyaya her geçen gün gerçekleştirilen ihracat artacaktır” şeklinde konuştu.

Ortak nokta Sakarya

Başkan Zeki Toçoğlu, “Sakarya’da tüm alanlarda bir bütün olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sanayi kuruluşlarımız, tarım sektörümüz, STK’larımız, üniversitemizle birlikte hareket ediyoruz. Her zaman ifade ettiğim bir husus var: Şehrimizde sürdürülen bu birliktelik bizleri sevindiriyor. Şehirlerin büyümesi ve hızla gelişmesi için de sanayinin önemli bir yeri olduğunu biliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak sanayimizin yanındayız. Ortak noktamız Sakarya” ifadelerini kullandı. 

27 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 534 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU