Günün Tarihi:5 Haziran 2020


Salık yeniden başkan

Sakarya Kitap, Kırtasiye, Büfe, Gazete Bayileri, Tekel satıcıları ve Kantinciler Odasının dün iki adaylı gerçekleştirilen genel kurulunda mevcut başkan Nahim Salık yeniden başkanlığa seçildi.

Genel kurul

Sakarya Kitap, Kırtasiye, Büfe, Gazete Bayileri, Tekel satıcıları ve Kantinciler Odasının olağan genel kurulu dün SESOB Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Genel kurula Türkiye Kantin İşletmecileri Federasyonu Başkanı Vahap Osmanoğlu, SESOB Başkanı Hasan Alişan, oda başkanları, üyeler ve davetliler katıldı.

Hizmet için

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan genel kurulda yönetim kurulu üyeler tarafından idari ve mali açıdan ibra edildi. Yönetimin ibrası sonrasında ise başkan adayları sıra ile kürsüye çıkarak üyelere hitap ettiler. Odanın daha iyi yerlere gelmesi için aday olduğunu dile getiren Başkan Adayı Kemal Yavuz, “ Amacımız esnaflarımıza hizmet etmek” dedi.  Nahim Salık ise esnafın her zaman yanında olduklarını belirterek, “ Yeni dönem de daha da fazla çalışarak esnafa hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan değişmedi

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçimde mevcut başkan Nahim Salık 221 üyenin oyunu alarak yeniden Sakarya Kitap, Kırtasiye, Büfe, Gazete Bayileri, Tekel satıcıları ve Kantinciler Odası Başkanı oldu. Diğer başkan adayı Kemal Yavuz ise 161 oy alabildi. Seçim sonrasında Başkan Nahim Salık tüm üyelere destek oldukları için teşekkür etti.

Kazanan Liste

Başkan: Nahim Salık

Yönetim Kurulu Asil: Kadir Çolak, Tamer Durmaz, Hakan Gülez, Aytaç Koç, Hüseyin Coşkun Bilir

Yönetim Kurulu Yedek: İsmail Ayanoğlu, Samet Arslan, Hikmet Avcı, Barbaros Demir, Fatih Coşkun, Samet Çelik, Hakan Baytar

Denetim kurulu asil: Burcu Hepdiker, Birsen Yazar, Erdal

Kaybeden Liste

Başkan Adayı: Kemal Yavuz

Yönetim Asil:  Suat Yılmaz, Emrah Yolaç, Engin Alşan, Ufuk Bulgurcu,Enes Bayrak, İlker Mentaş

Yönetim Yedek: Müşerref Tuncer, Hüseyin Yüksel, Halil İbrahim Baltaoğlu, Ülker Tank, Latif Coşkun, Recep Rençber, Batu Bal,

Denetim Asil: Nihat Dönmez, Yavuz Kocacenk, Nuray Aktaş

Denetim Yedek: Nadir Yıldırım, Pakize Solak, Timuçin Yiğit

 

28 Ocak 2018 , Pazar Bu haber toplam 725 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU