Günün Tarihi:20 Ekim 2020

Kaymakam Erdoğan Kilis’e uğurlandı


Geçici görevle Kilis’e atanan Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan için uğurlama töreni düzenlendi.

Yemeğe katılım

Ferizli’de yaklaşık 5 yıldır görev yapan Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları ve daire amirlerinin katılımıyla düzenlenen programda geçici görev için atandığı Kilis’e uğurlandı.

Gurur verici

Kahvaltıda konuşan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Sayın kaymakamımızın kahraman ordumuzun zaferler kazandığı bir dönemde o bölgede görevlendirilmesi bizleri gururlandırmıştır. Bu görevler gurur verici olduğu kadar kutsaldır da. Uçları şehadet şerbeti içmeye kadar gider. İlçe olarak Kaymakamımızın başarıları için dua edeceğiz ve her zaman açık olan telefonumuzla kendisiyle beraber olacağız” dedi.  

Hakkımız helal

Soğuk, “İlçemizde görev yaptıkları 5 yıla yakın zamanda kendileriyle uyum içerisinde çalıştık ve güzel işler yaptık. Gittiği yerde de güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Varsa haklarımız helal olsun. Yolunuz açık olsun, sizi daha iyi yerlerde görmek tüm Ferizlililer olarak benimde en temel arzumdur. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı kendilerine şükranlarımı sunarım,’’ diye konuştu.

Yakınlık gördüm

Kilis görevine gitmeye hazırlanan Kaymakam Erdoğan’da konuşmasında, “5 yıla yakın zamandır Ferizli’de görev yapıyorum. Uyumlu şekilde güzel çalışmalar yaptık. Bu bir veda değildir. Gururlu bir göreve atandık. Bu görevi büyük bir istekle bekliyordum. İnşallah biz oradayken Afrin’i terör örgütlerinden temizleriz veAfrin harekâtının zaferini yaşarız. Dönüşümüz kararname dönemine rastlayacağından burada uzun süre kalamayabiliriz. Görevim esnasında halkımızdan yakınlık gördüm. Kalıcı dostluklar oluşturdum. Geride güzel eserler bıraktığımıza inanıyorum.Orada görev yaparken dahi bir gözümüz, bir kulağımız Ferizli’de olacaktır” dedi.

Helal ediyorum

Erdoğan, “Atandığım görev kutsal bir görevdir. Böyle bir zamanda oralarda bulunmak gurur vericidir. Hepinize haklarımı helal ediyorum. Sizler de helal ediniz. Hepinize saygılar sunarım. Mutluluklar dilerim. Tekrar görüşmek dileğiyle” diye konuştu. 

28 Ocak 2018 , Pazar Bu haber toplam 796 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU