Günün Tarihi:22 Ekim 2020

Paşalı yeniden başkan


Ferizli Esnaf ve Sanatkar Odası Olağan Genel Kurulu’nda seçime tek listeyle giren Bahaattin Paşalı yeniden başkan seçildi.

Kongre

Ferizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kuruluna Oda başkanlarının yanı sıra genel kurula STB Başkanı Cevdet Mete ile Ferizli Belediye Ahmet Soğuk’ta katıldı. Ferizli Esnaf ve Sanatkar Odası’nın genel kurulunda divan başkanlığını Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan yaptı. Saygı duruşunda bulunulmasının ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan genel kurulda yönetim kurulu idari ve mali açıdan ibra edildi. Daha sonrasında bütçe oylamaya sunuldu. Bütçe oylaması sonrası mevcut başkan Bahaattin Paşalı üyeler tarafından başkan seçildi.

Liste

Başkan Bahaattin Paşalı. Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Ümit Arslan, Mustafa Yayla, Mehmet Tan, Yasin Karadeniz, Serdar Yurdakul, Ayhan Dumankaya. Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Ali Kara, Arzu Albayrak, Meryem Gündoğdu, Hasan Ülker, Mehmet Güngör, Mehmet Karadeniz, Halil Gökçe. Denetim Kurulu Asil Üyeleri; Önder Bahar, Kudret Battı, Reşat Mazlum. Denetim Kurulu Yedek Üyeleri; Murat Yaylaoğlu, Sercan Eğin, Öner Güzel.

29 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 595 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU