Günün Tarihi:26 Ocak 2021

Bilaloğlu güven tazeledi


Sakarya Balkan Göç Derneğinin 16. Olağan Genel Kurulunda seçime tek listeyle giden Erdinç Bilaloğlu güven tazeleyerek başkan oldu.

Katılım

Sakarya Balkan Göç Derneğinin 16. Olağan Genel Kurulu Beşkoprü Park’ta gerçekleştirildi. Seçime Balkan Göçmenleri Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneğinin Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Genel Başkan Yardımcısı  Erol Ulu,    Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı  Naci Kıral, siyasi ve sivil toplum örgütleri ve Balkan Göç  Derneğinin üyeleri katıldı. Divan Başkanlığına Besim Boncuğun getirildi. Seçime tek liste ile giren Erdinç Bilaloğlu tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Hizmet

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu yaptığı konuşmada, “Konfederasyonumuza bağlı 47 ilde,  Federasyonlarımıza bağlı  250 aşkın derneklerimiz bulunmaktadır. Hepsi de faal olarak görev yapmaktadır. Devlet ile  üyelerimiz birlik beraberlik içerisinde devletimize, milletimize, yurt içinde ve yurt dışında bulunan  vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışmaktadır.

Birlik

Genel Başkan Hacıoğlu, “Ülkemiz çevresi tam bir ateş çemberinde bulunmaktadır. Cumhurbaşkanımızın uzattığı Zeytin Dalı Barış projesini tüm federasyonlarımız ve konfederasyonu olarak desteklemeye devam edeceğiz. Bizler devletimizin her zaman emrindeyiz. Allahtan devletimize milletimize her zaman güç kuvvet vermesi içinde tüm teşkilatlarımızla birlikte dualarımızı ediyoruz” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

Mücadele

Sakarya Balkan Göç Derneği Başkanı Erdinç Bilaloğlu, “16. Kongremizde bizleri hiç yalnız bırakmayan bizlerden önce başkanlık yapmış ve yönetim kurulundaki üye arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizlerde aldığımız bayrağı en yükseklere çıkarmak için  tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızla mücadele edeceğiz” dedi.

Liste

Başkan Erdinç Bilaloğlu. Yönetim Kurulu (Asil); İbrahim Alkan, Adem Altınok, Abdurrahim Yılmaz, İsmet Günaydın, Erol Ulu, Eray Özgür, Taner Ayaz, Zekiye Yıldırım, Şeyma Aksoy, Ergin Kahraman, Şükrü Asarlı, Mehmet Mutlu. Yönetim Kurulu (Yedek); Rıdvan Sezer, Naci Kıral, Dr. Gürhan Erkan, Sadettin Yılmaz, Ahmed Mutlu, Şenol Asarlı, Vahide Kenaroğlu, Sevim Köksal, Oktay Yılmaz, Sezgin Selimoğlu, Vedat Vatansever, Sevim Çetinkaya, Naim Ünal. Denetim Kurulu(Asil) Nevzat Toparlak, Dr. Ehliman Ehlimanoğlu, Nihat Özgür. Denetim Kurulu(Yedek) Hüseyin Başaran, Fahri Toparlak, Sülbiye Dehirmencioğlu.

29 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 1031 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU