Günün Tarihi:5 Temmuz 2020

Tatilde sinema keyfi


Sapanca Belediyesi ve Sapanca Kent Konseyi Çocuk Meclisi işbirliği ile tatildeki çocuklar için sinema etkinliği düzenledi. Etkinlik kapsamında Sapanca Turizm Fakültesi Büyük Salonu’nda bir araya gelen çocuklar, çizgi film izlediler. Aynı zamanda öğrencilere sinema öncesi patlamış mısır ikram edildi.

Farklılık olması

İlçedeki çocukların sosyalleşmesi ve tatillerinde bir farklılık olması için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer  “Çocuklarımız çizgi film izledi. Hem çok mutlu oldular, hem de eğlendiler. Çocuklarımızın ev ortamından ayrılıp farklı ortamlarda olduklarında mutlu olduklarını görüyoruz. Sapanca Kent Konseyi Çocuk Meclisimizle artık Sapanca’ya çocuk gözüyle bakma imkânı buluyoruz” dedi.

Çocuklar için

Çocuk Meclisi Başkanı Eda Bayar, hayata geçirilen her projede mutlu olduklarını ifade ederek, “Kurulduğumuz günden bu güne adımızdan sık sık söz ettirmenin gurunu yaşıyoruz. Sapanca için çocuklar için her toplantımızda neler yapabiliriz diye konuşuyoruz. Gelen istek ve şikâyetleri önce toplantımızda değerlendiriyor, daha sonra büyüklerimize aktarıyoruz. Diğer ilçelerdeki sinemalara giden arkadaşlarımız öncelikle bizden, Sapanca’da sinema izlemek istekleri talebinde bulundular. Bu gün bunu hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm çocuklar adına bizden desteklerini esirgemeyen Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e teşekkür ediyoruz” dedi. 

29 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 2953 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU