Taraklı standına ilgi30 Ocak 2018, Salı

Renkli görüntüler

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen EMITT’te ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda katılımcı yer alırken, Taraklı BAKAP desteğiyle hazırlanan stantla katıldı. İllerin tarihi, turistik ve kültürel öğelerinin ön plana çıkarılarak tasarlanan stantlarla temsil edildiği fuar renkli görüntülere de sahne oldu.

 

Taraklı’ya plaket

Taraklı’nın ünlü kaşık ustası Sabri Özşahin şimşir kaşık ve tarak, yaparak dikkat çekerken misafirlere yöresel tat Köpük Helvası ve Uğut ikram edildi. Taraklı Belediyesi standı EMITT organizasyon komitesi tarafından ‘Teşekkür Plaketi’ ile ödüllendirildi. Taraklı Belediyesi’nin plaketini Belediye Başkan Yardımcısı Alaattin Koç’a takdim edildi.

Taraklı ikramları

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman EMITT Fuarı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Taraklı’da ki termal turizmi, tarihi evler, Yunuspaşa Camii ve doğal güzellikler fuar etkinliği süresince en iyi şekilde tanıtıldı. Bu sene de stanttaki yerini alan Taraklı’nın meşhur Köpük Helvası ve Uğut ziyaretçilere ikram edildi” dedi. Fuarın son gününde İstanbul’da yaşayan Taraklılılar standı yalnız bırakmadı. 

Bu haber toplam 546 defa okundu.